Teknisksupport

Legging av storformat

I dag er det teknisk mulig å produsere keramiske fliser i storformat på opptil 1x3 meter. Denne video anvisningen gjelder fliser med kantlengde fra 400 og opptil 1200 mm. Stadig flere har fått interesse for ”storformatfliser”. De benyttes både på gulv og vegg. Denne videoen vil orientere litt om forhold som er nyttig å vite om ved bruk av denne type fliser.

Ta kontakt med oss!

Vi tilbyr teknisk support til alle våre kunder.

Våre erfarne proffansvarlige er tilgjengelig på telefon og mail enten man trenger råd eller svar på et teknisk spørsmål.

Ta kontakt med din lokale Norfloor proffansvarlig


Kontakt personer


NORGE

Geir Sørensen Geir Sørensen
Teknisk sjef / Prosjektansvarlig
Strømsveien 325, 1081 Oslo
Tel: +47 905 96 285
E-mail: geir.sorensen@norfloor.no


Stor-Oslo

  Knut Jarle Rognmo
Prosjektselger Furuset
Strømsveien 325, 1081 Oslo

Tel: +47 928 61 110
E-mail:knut.jarle.rognmo@norfloor.no 

  Andre Askmo
Prosjektselger Strømmen
Skjærvaveien 10, 2010 Strømmen
Tel: +47 982 52 308
E-mail: strommen@norfloor.no
  Peter Fjerdingby
Prosjektselger Stabekk
Gamle Drammensveien 35A, 1320 Stabekk
Tel: +47 67 59 01 41
E-mail: peter.fjerdingby@norfloor.no


Midt-Norge

  Rune Gjeldnes
Prosjektselger Trondheim
Ladeveien 13, 7041 Trondheim
Tel: +47 73 50 17 00
E-mail: rune.gjeldnes@norfloor.no
  Bård Audun Sørli
Prosjektselger Stjørdal
Pottemakergt 1, 7500 Stjørdal
Tel: +47 452 62 926
E-mail: bard@norfloor.no
  Ronny Malmedal
Prosjektselger Kristiansund
Rørgt. 8-10, 6501 Kristiansund
Tel: +47 71 58 43 93
E-mail: ronny.malmedal@norfloor.no


Rogaland

  Jan Livar Kolnes
Prosjektselger Stavanger
Bedriftsveien 13, 4313 Sandnes
Tel: +47 489 99 179
E-mail: kolnes@norfloor.no
  Sindre Iversen
Prosjektselger Stavanger
Bedriftsveien 13, 4313 Sandnes
Tel: +47 980 12 578 
E-mail: sindre.iversen@norfloor.no


Sør Norge

  Terje Gjærløv
Prosjektselger Drammen
Ing. Rybergsgate, 101, 3027 Drammen
Tel: +47 906 32 747
E-mail: terje.gjerlow@norfloor.no
  Espen Flåteteigen
Prosjektselger Sandefjord
Briskeveien 13, 3229 Sandefjord
Tel: +47 33 46 93 00
E-mail: espen.flaateteigen@norfloor.no
  Geir Hansen
Prosjektselger Skien
Porsgrunnsveien 188, 3737 Skien
Tel: +47 35 59 66 11
E-mail: geir.hansen@norfloor.no


Østfold

  Robin Fjeld
Prosjektselger Fredrikstad
Storveien 1A, 1624 Gressvik
Tel: +47 418 15 892
E-mail: robin.fjeld@norfloor.no
  Jan Erik Fornaro
Prosjektselger Fredrikstad
Storveien 1A, 1624 Gressvik
Tel: +47 69 32 68 00
E-mail: jan.erik@norfloor.no
  Lukas Markiewicz
Prosjektselger Moss
Midtveien 1, 1526 Moss
Tel: +47 953 09 595
E-mail: lukas@norfloor.no
  Rasmus Aas Engen
Prosjektselger Sarpsborg
O. Haraldssonsgate 98-100, 1707 Sarpsborg
Tel: +47 69 15 11 12
E-mail: rasmus@norfloor.no


Hordaland

  Atle Larsen
Prosjektselger Bergen
Kanalveien 88, 5068 Bergen
Tel: +47 975 68 224
E-mail: atle.larsen@norfloor.no


Kristiansand

  Terje Eftestad
Prosjektselger Kristiansand
Barstølv. 5A, 4636 Kristiansand S
Tel: +47 456 61 169 
E-mail: terje.eftestad@norfloor.no


Lillehammer

  Randi Halvorsen
Prosjektselger Lillehammer
Løkkegaten 22, 2615 Lillehammer
Tel: +47 990 06 743
E-mail: randi.halvorsen@norfloor.no


Nord-Norge

 

Steinar Saksenvik
Prosjektansvarlig Nord Norge
Nils Friisvei 2, 8010 Bodø

Tel: +47 480 51 834
E-mail: steinarsaksenvik@norfloor.no