Om Norfloor Prosjekt

Norfloor er et naturlig valg i store prosjekter som krever samspill mellom alle faglige aktører

Norfloor har en tung og solid posisjon i prosjektmarkedet med et totalutvalg av fliser og tilbehør til alle typer prosjekter.

Vi importerer fliser fra noen av Italias største fabrikker som Floorgres og Imola og har med oss Mapei som er verdens største leverandør på flislim, fug og membraner. Norfloor har gjennom mange år fulgt utviklingen når det gjelder design, tekniske og kvalitetsmessige krav, og vi følger prosjektene med arkitekter, ingeniører, designere og håndverkere som benytter seg av Norfloor`s omfattende produktspekter og kompetanse.

Prosjektavdelingen kan levere fliser til alle typer prosjekter, samt prosjektere og levere totalløsninger til svømmehaller og fasader. Vår prosjektavdeling følger opp nettopp ditt prosjekt med kvalitet, fagkunnskap og markedsorienterte priser som gjør at du kan stole på Norfloor. Gi oss beskjed dersom dere mangler fliskataloger fra Norfloor i Deres prosjektbibliotek, eller har behov for flisprøver til et prosjekt. Vi hjelper deg med valg av riktig flis til forskjellige konstruksjoner på alle typer prosjekter.

Kom gjerne innom noen av våre prosjektavdelinger for en hyggelig prat, eller send en email til en av våre prosjektmedarbeidere.

NORFLOOR ER EN PARTNER DU KAN REGNE MED

Våre kompetanse områder

Ventilerte Fasader
VENTILERTE FASADER
Kjøpesentre
KJØPESENTRE
Svømmebasseng
SVØMMEBASSENG
     
     

Download

   
Folder    
NORFLOOR PROSJEKT
NEDLASTINGSSENTER

   


Kontakt personer


NORGE

Geir Sørensen Geir Sørensen
Teknisk sjef / Prosjektansvarlig
Strømsveien 325, 1081 Oslo
Tel: +47 905 96 285
E-mail: geir.sorensen@norfloor.no


Stor-Oslo

  Knut Jarle Rognmo
Prosjektselger 
Strømsveien 325, 1081 Oslo
Tel: +47 928 61 110
E-mail: knut@norfloor.no
 Patrik Patrik Björklund
Prosjektselger 
Strømsveien 325, 1081 Oslo
Tel: +47 474 64 178
E-mail: patrik.bjorklund@norfloor.no


Midt-Norge

  Rune Gjeldnes
Prosjektselger Trondheim
Ladeveien 13, 7041 Trondheim
Tel: +47 73 50 17 00
E-mail: ragnar.sundberg@norfloor.no
 Ragnar Ragnar Sundberg
Prosjektselger Tiller
Østre Rosten 26, 7075 Trondheim
Tel: +47 72 89 85 30
E-mail: arild.gjeldnes@norfloor.no
 Bård Bård Audun Sørli
Prosjektselger Stjørdal
Pottemakergt 1, 7500 Stjørdal
Tel: +47 452 62 926
E-mail: bard@norfloor.no
 Ronny Ronny Malmedal
Prosjektselger Kristiansund
Rørgt. 8-10, 6501 Kristiansund
Tel: +47 71 58 43 93
E-mail: ronny.malmedal@norfloor.no


Rogaland

 Sindre Sindre Iversen
Prosjektselger Stavanger
Bedriftsveien 13, 4313 Sandnes
Tel: +47 980 12 578 
E-mail: sindre.iversen@norfloor.no


Sør Norge

  Jon Bruerberg 
Prosjektselger Drammen
Ing. Rybergsgate, 101, 3027 Drammen
Tel: +47 32 82 76 50
E-mail: jon.drammen@norfloor.no
  Henrik Hansen
Prosjektselger Sandefjord
Briskeveien 13, 3229 Sandefjord
Tel: +47 33 46 93 00
E-mail: henrik.hansen@norfloor.no
 Geir Geir Hansen
Prosjektselger Skien
Porsgrunnsveien 188, 3737 Skien
Tel: +47 35 59 66 11
E-mail: geir.hansen@norfloor.no


Østfold

  Robin Fjeld
Prosjektselger Fredrikstad
Storveien 1A, 1624 Gressvik
Tel: +47 418 15 892
E-mail: robin.fjeld@norfloor.no
  Jan Erik Fornaro
Prosjektselger Fredrikstad
Storveien 1A, 1624 Gressvik
Tel: +47 69 32 68 00
E-mail: jan.erik@norfloor.no
  Lukas Markiewicz
Prosjektselger Moss
Midtveien 1, 1526 Moss
Tel: +47 953 09 595
E-mail: lukas@norfloor.no
  Rasmus Aas Engen
Prosjektselger Sarpsborg
O. Haraldssonsgate 98-100, 1707 Sarpsborg
Tel: +47 69 15 11 12
E-mail: rasmus@norfloor.no


Hordaland

  Atle Larsen
Prosjektselger Bergen
Kanalveien 88, 5068 Bergen
Tel: +47 975 68 224
E-mail: atle.larsen@norfloor.no


Kristiansand

  Terje Eftestad
Prosjektselger Kristiansand
Barstølv. 5A, 4636 Kristiansand S
Tel: +47 456 61 169 
E-mail: terje.eftestad@norfloor.no


Lillehammer

  Randi Halvorsen
Prosjektselger Lillehammer
Gausdalsv.20, 2626 Lillehammer
Tel: +47 990 06 743
E-mail: randi.halvorsen@norfloor.no


Nord-Norge

  Steinar Saksenvik
Prosjektansvarlig Nord Norge
Nils Friisvei 2, 8010 Bodø
Tel: +47 480 51 834
E-mail: steinarsaksenvik@norfloor.no