Om Norfloor Prosjekt

Norfloor er et naturlig valg i store prosjekter som krever samspill mellom alle faglige aktører

Norfloor har en tung og solid posisjon i prosjektmarkedet med et totalutvalg av fliser og tilbehør til alle typer prosjekter.

Vi importerer fliser fra noen av Italias største fabrikker som Floorgres og Imola og har med oss Mapei som er verdens største leverandør på flislim, fug og membraner. Norfloor har gjennom mange år fulgt utviklingen når det gjelder design, tekniske og kvalitetsmessige krav, og vi følger prosjektene med arkitekter, ingeniører, designere og håndverkere som benytter seg av Norfloor`s omfattende produktspekter og kompetanse.

Prosjektavdelingen kan levere fliser til alle typer prosjekter, samt prosjektere og levere totalløsninger til svømmehaller og fasader. Vår prosjektavdeling følger opp nettopp ditt prosjekt med kvalitet, fagkunnskap og markedsorienterte priser som gjør at du kan stole på Norfloor. Gi oss beskjed dersom dere mangler fliskataloger fra Norfloor i Deres prosjektbibliotek, eller har behov for flisprøver til et prosjekt. Vi hjelper deg med valg av riktig flis til forskjellige konstruksjoner på alle typer prosjekter.

Kom gjerne innom noen av våre prosjektavdelinger for en hyggelig prat, eller send en email til en av våre prosjektmedarbeidere.

NORFLOOR ER EN PARTNER DU KAN REGNE MED

Kontakt personer


NORGE


Stor-Oslo

 Norfloor Prosjektselger Patrik Patrik Björklund
Prosjektselger 
Strømsveien 325, 1081 Oslo
Tel: +47 474 64 178
E-mail: patrik.bjorklund@norfloor.no


Viken Øst

 Norfloor Prosjektselger Andre Andre Askmo
Prosjektselger 
Skjærvaveien 10, 2010 Strømmen
Tel: +47 982 52 308
E-mail: andre.askmo@norfloor.no


Midt-Norge  

 Norfloor prosjektselger Rune Tiller Lade Rune Gjeldnes
Prosjektselger Trondheim
Ladeveien 13, 7041 Trondheim
Tel: +47 73 50 17 00
E-mail: rune.gjeldnes@norfloor.no
 Norfloor Prosjektselger Andre Andrè Kyoo Kirknes
Prosjektselger Stjørdal
Pottemakergt 1, 7500 Stjørdal
Tel: +47 922 63 402
E-mail: andre.kirknes@norfloor.no
 Ronny Ronny Malmedal
Prosjektselger Kristiansund
Rørgt. 8-10, 6501 Kristiansund
Tel: +47 71 58 43 93
E-mail: ronny.malmedal@norfloor.no


Rogaland

 Jonathan Nordvall Jonathan Nordvall
Prosjektselger Rogaland
Bedriftsveien, 13, 4313 Sandnes
Tel: +47 930 96 481
E-mail: Jonathan.nordvall@norfloor.no


Sør Norge

  Jon Bruerberg 
Prosjektselger Drammen
Ing. Rybergsgate, 101, 3027 Drammen
Tel: +47 32 82 76 50
E-mail: jon.drammen@norfloor.no
 Geir Geir Hansen
Prosjektselger Skien
Porsgrunnsveien 188, 3737 Skien
Tel: +47 35 59 66 11
E-mail: geir.hansen@norfloor.no


Viken Sør

 Norfloor prosjektselger Fredrikstad Anders  Anders Danstorp Fjeld
Prosjektselger Fredrikstad
Seljeveien 12, 1661 Rolvsøy
Tel: +47 69 15 11 12
E-mail: anders.danstorp@norfloor.no
 Norfloor prosjektselger Moss Lucas Lukas Markiewicz
Prosjektselger Moss
Midtveien 1, 1526 Moss
Tel: +47 953 09 595
E-mail: lukas@norfloor.no


Hordaland

  Atle Larsen
Prosjektselger Bergen
Kanalveien 88, 5068 Bergen
Tel: +47 975 68 224
E-mail: atle.larsen@norfloor.no


Kristiansand

  Terje Eftestad
Prosjektselger Kristiansand
Barstølv. 5A, 4636 Kristiansand S
Tel: +47 456 61 169 
E-mail: terje.eftestad@norfloor.no


Lillehammer

  Remi Vabø
Prosjektselger Lillehammer
Gausdalsv.4 2624 Lillehammer
Tel: +47 900 63 718
E-mail: remi.vabo@norfloor.no


Nord-Norge

  Steinar Saksenvik
Prosjektselger Nord Norge
Nils Friisvei 2, 8010 Bodø
Tel: +47 480 51 834
E-mail: steinarsaksenvik@norfloor.no



Våre kompetanse områder

Ventilerte Fasader
VENTILERTE FASADER
Kjøpesentre
KJØPESENTRE
Svømmebasseng
SVØMMEBASSENG
     
     

Download:

   
NORFLOOR FLISER
FDV-DOKUMENTER