Ultraplan Fast Track Zero 20Kg
Produktnummer: 1490420
EAN: 8022452223266
pr sekk
inkl. mva.
• Påføringstykkelse fra 1 - 10 mm pr. sjikt
• Egnet for påføring for hånd eller med pumpe
• Utmerkede selvutjevnende egenskaper
Ultraplan Fast Track Zero er en selvutjevnende finsparkel brukt innendørs til avretting og finsparkling i tynne sjikt fra 1 til 10 mm på nye eller eksisterende underlag i boliger, kontorer, næringsbygg og offentlige lokaler, - som underlag for de fleste typer gulvbelegg der det stilles særskilte krav til veldig rask tørketid.
| Egenskaper | |
|---|---|
| Gangbar etter | ca. 60 minutter |
| Emicode | EC1 Plus |
| CE-merket | Ja |
| Brannklasse | A2fl-s1 |
| Antall pr pall | 960 Kg |
| Tykkelse | 1–10 mm |
| Primer | Primer G eller Eco Prim T Plus (avhengig av underlag) |
| Trykkfasthet | ca. 25–30 N/mm² (28 døgn) |
| Forbruk | ca. 1,6 kg/m² per mm tykkelse |
| Vanninnblanding | ca. 4,5–5,0 liter per 20 kg sekk |
| Brukstid | ca. 15–20 minutter |
| Belegningsklar etter | ca. 2 timer |
| Leverandør | Mapei |
| Bruksområdet | Innendørs gulv (bolig, næring) |
| Temperatur ved utlegging | +5°C til +35°C |
| Bøyestrekkfasthet | ca. 6–7 N/mm² (28 døgn) |
| Densitet | ca. 1,6–1,7 kg/l (pulver), ca. 2,0 kg/l ferdig masse |
| Vekt pr sekk | 20 Kg |
| Diverse Informasjon | |
|---|---|
| Vekt | 1.0 kg |
| Produksjonsland | Norge |
Les også
Finn flere "Hjemme hos" reportasjer HER.
Les mer innhold om