Uniplan 250 Zero er en hurtigtørkende, selvutjevnende avrettingsmasse beregnet for innendørs bruk til avretting av nye eller eksisterende betongunderlag i sjikttykkelser fra 3 til 40 mm, egnet for alle typer gulvbelegg, tepper, flytende parkett og laminat, fliser og naturstein, limt flerlags parkett og heltregulv.
| Egenskaper | |
|---|---|
| Gangbar etter | ca. 2 - 4 timer |
| Emicode | EC1 Plus |
| CE-merket | Ja |
| Brannklasse | A1 |
| Antall pr pall | 960 Kg |
| Tykkelse | fra 3 - 40 mm pr. sjikt |
| Trykkfasthet | C30 / CT-C30-F7-A1 |
| Forbruk | 1,75 kg/m² pr. mm tykkelse |
| Vanninnblanding | 3,8 - 4,0 liter pr. 20 kg sekk |
| Brukstid | ca. 20 - 30 minutter |
| Belegningsklar etter | 1–2 døgn |
| Leverandør | Mapei |
| Bruksområdet | Innendørs avretting av nye og eksisterende underlag |
| Temperatur ved utlegging | +10 °C til +30 °C. |
| Bøyestrekkfasthet | F7 (≥ 7 N/mm²) |
| Densitet | 2150 kg/m³ |
| Vekt pr sekk | 20 Kg |
| Diverse Informasjon | |
|---|---|
| Vekt | 1.0 kg |
Les også
Finn flere "Hjemme hos" reportasjer HER.
Les mer innhold om