Uniplan 300 Zero er en selvutjevnende avrettingsmasse beregnet for innendørs bruk, som avretter og utjevner i tykkelser fra 6 til 60 mm på nye eller eksisterende underlag, og klargjør for legging av alle typer gulv.
| Egenskaper | |
|---|---|
| Gangbar etter | ca. 2 – 4 timer |
| Emicode | EC1 Plus |
| CE-merket | Ja |
| Brannklasse | A1 |
| Antall pr pall | 960 Kg |
| Tykkelse | 6 – 60 mm |
| Primer | Underlaget skal primes |
| Trykkfasthet | C20 (≥ 20 N/mm²) |
| Forbruk | ca. 1,7 kg/m² per mm |
| Vanninnblanding | ca. 2,8 – 3,2 liter pr. 20 kg sekk |
| Brukstid | ca. 30 minutter |
| Belegningsklar etter | 1 – 8 uker |
| Leverandør | Mapei |
| Bruksområdet | Innendørs avretting av nye eller eksisterende underlag |
| Temperatur ved utlegging | +10 °C til +30 °C |
| Bøyestrekkfasthet | F5 (≥ 5 N/mm²) |
| Vekt pr sekk | 20 Kg |
| Diverse Informasjon | |
|---|---|
| Vekt | 1.0 kg |
Les også
Finn flere "Hjemme hos" reportasjer HER.
Les mer innhold om