Uniplan 350 DR Zero er en hurtigtørkende, selvutjevnende avrettingsmasse beregnet for innendørs bruk til avretting av nye eller eksisterende underlag i sjikttykkelser fra 6 til 60 mm, egnet for alle typer gulvbelegg, tepper, flytende parkett og laminat, fliser og naturstein samt limt multilags parkett.
| Egenskaper | |
|---|---|
| Gangbar etter | ca. 2 – 4 timer |
| Emicode | EC1 Plus |
| CE-merket | Ja |
| Brannklasse | A1 |
| Antall pr pall | 960 Kg |
| Tykkelse | 6 – 60 mm |
| Primer | Underlaget skal primes |
| Trykkfasthet | ≥ 30 N/mm² (C30) |
| Forbruk | 1,75 kg/m² pr. mm |
| Brukstid | ca. 20 – 30 minutter |
| Belegningsklar etter | 1 – 5 døgn (avhengig av tykkelse) |
| Leverandør | Mapei |
| Bruksområdet | Avrettingsmasse for innendørs bruk til nye og eksisterende underlag |
| Temperatur ved utlegging | +10 °C til +30 °C |
| Bøyestrekkfasthet | ≥ 7 N/mm² (F7) |
| Vekt pr sekk | 20 Kg |
| Diverse Informasjon | |
|---|---|
| Vekt | 1.0 kg |
Les også
Finn flere "Hjemme hos" reportasjer HER.
Les mer innhold om