Uniplan 380 TDR Zero er en hurtigtørkende, selvutjevnende avrettingsmasse beregnet for innendørs bruk til avretting av nye eller eksisterende underlag i sjikttykkelser fra 5 til 50 mm, egnet for alle typer gulvbelegg, tepper, flytende parkett og laminat, fliser og naturstein samt limt multilags parkett og limt heltregulv.
| Egenskaper | |
|---|---|
| Gangbar etter | ca. 2–4 timer |
| Emicode | EC1 Plus |
| CE-merket | Ja |
| Brannklasse | A1 |
| Antall pr pall | 960 Kg |
| Tykkelse | 5–50 mm |
| Primer | Underlaget skal primes |
| Trykkfasthet | ≥ 35 N/mm² (C35 |
| Forbruk | ca. 1,8 kg/m² per mm |
| Vanninnblanding | 3,6 liter per 20 kg sekk |
| Brukstid | ca. 30 minutter |
| Belegningsklar etter | ca. 4 timer |
| Leverandør | Mapei |
| Bruksområdet | Avrettingsmasse for innendørs bruk |
| Temperatur ved utlegging | +10 °C til +30 °C |
| Bøyestrekkfasthet | 7 N/mm² (F7) |
| Densitet | ca. 2150 kg/m³ (blandet |
| Vekt pr sekk | 20 Kg |
| Diverse Informasjon | |
|---|---|
| Vekt | 20 kg |
Les også
Finn flere "Hjemme hos" reportasjer HER.
Les mer innhold om