Uniplan 410 DR Zero er en hurtigtørkende, støvredusert, selvutjevnende avrettingsmasse beregnet for innendørs bruk til avretting av nye eller eksisterende underlag i sjikttykkelser fra 3 til 50 mm, egnet for alle typer gulvbelegg, tepper, flytende parkett og laminat, fliser og naturstein. Uniplan 410 DR Zero er spesielt egnet for våtrom.
| Egenskaper | |
|---|---|
| Gangbar etter | ca. 20–40 minutter |
| Emicode | EC1 Plus |
| CE-merket | Ja |
| Brannklasse | A1 |
| Antall pr pall | 960 Kg |
| Tykkelse | 3–50 mm |
| Primer | Underlaget skal primes |
| Trykkfasthet | C30 (≥ 30 N/mm²) |
| Vanninnblanding | 3,8–4,0 liter pr. 20 kg sekk |
| Brukstid | ca. 15 minutter |
| Belegningsklar etter | 1–3 døgn (avhengig av tykkelse) |
| Leverandør | Mapei |
| Bruksområdet | Innendørs avretting av nye og eksisterende underlag |
| Temperatur ved utlegging | +10 °C til +30 °C |
| Bøyestrekkfasthet | F6 (≥ 6 N/mm²) |
| Densitet | ca. 2100 kg/m³ |
| Vekt pr sekk | 20 Kg |
| Diverse Informasjon | |
|---|---|
| Vekt | 1.0 kg |
Les også
Finn flere "Hjemme hos" reportasjer HER.
Les mer innhold om